Klik na sliko za povečavo

Prejšnji četrtek je po dolgem času skozi šolska vrata spet stopil eden izmed bivših učencev naše šole.

Čeprav smo veseli prav vsakega, nas je tale obisk, ki je potekal po vseh pravilih NIJZ, še posebej razveselil, saj je bil ta bivši učenec Mitja Gasparini, eden izmed najboljših slovenskih odbojkarjev, ki ima v svoji zbirki tudi dve srebrni medalji z evropskih prvenstev.

Po druženju z učenci in učitelji športa v telovadnici, kjer je z njimi odigral tudi nekaj točk v odbojki, je njim ter vodstvu šole predstavil svoj projekt, ki bo prvi tak na Obali.

Gre za GASPA ODBOJKARSKO AKADEMIJO, ki bo potekala od 28. 6. do 3. 7. v Izoli. V ta namen je posnel predstavitveni video, kjer na najlepših izolskih lokacijah vse učence spodbuja, naj se v tem težkem času čim več gibajo.

Video bomo zato predstavili vsem osnovnošolcem, ki jim je odbojkarska akademija namenjena in upamo, da se jih bo veliko odločilo upoštevati Mitjin nasvet in le ta je, da je

ŠPORT VEDNO PRAVA IZBIRA.