Roditeljski sestanki

ZAP. ŠT. RAZRED MESEC VSEBINA IZVAJALEC
1. 1. avgust 2020 Uvodne skupne vsebine (dokumenti, pravilniki, volitve v svet staršev, programi po oddelkih) razredničarke
2. 2.–9. r. september 2020 Uvodne skupne vsebine (dokumenti, pravilniki, volitve v svet staršev, programi po oddelkih) ravnateljica, razredniki
4. 9. r. januar 2021 Poklicno usmerjanje psihologinja, razredniki
5. 1.–9. r februar 2021 Analiza učnega uspeha, vzgojna dinamika razredniki
6. 1.–9. r junij 2021 Zaključne vsebine, evalvacija šolskega leta, predlogi za naprej razredniki

Roditeljski sestanki v I. ocenjevalnem obdobju so organizirani po obravnavi analize učnega uspeha in vedenjske problematike na redovalni konferenci in v oddelku.

V II. ocenjevalnem obdobju je učni uspeh učencev pred redovalno konferenco obravnavan v oddelku z učenci.

Roditeljski sestanek skliče razrednik s pisnim vabilom staršem.

Za bodoče prvošolce organiziramo prvi roditeljski sestanek ali DAN ODPRTIH VRAT v mesecu juniju 2021.

V primeru aktualnih potreb ali drugih priložnosti lahko pride do dodatnih vsebin roditeljskih sestankov ali zamenjave že načrtovanih.

(Skupno 1.175 obiskov, današnjih obiskov 1)