Že prejšnji teden je bilo na OŠ Antona Ukmarja državno prvenstvo v skokih z male prožne ponjave, kamor so se uvrstile tudi ekipa mlajših deklic naše šole.

Kljub strogemu kriteriju sodnikov, kar se za tak nivo tudi spodobi, so s svojimi skoki navdušile in osvojile prvo mesto. Za to generacijo je to prvi ekipni naslov državnih prvakinj, zato si dekleta res zaslužijo vse čestitke.

In katere so te »zlate« deklice: VITA GAZIČ, BRINA NANUT, LIJA in NAŠA KOŽELJ ter LANA MARKEŽIČ, pohvaliti pa moramo tudi rezervi ARNIKO MARANCIN in LUNO POTOČNIK, ki sta bili pripravljeni enakovredno vskočiti, če bi bilo potrebno.

Iskrene čestitke vsem!

Vendar ne bo časa spati na uspehih, že 11. maja nas čaka naslednje tekmovanje, to bo v športni gimnastiki, ki ga bomo organizirali na naši šoli.

Podrobni rezultati so na tej povezavi