V NOVI GORICI je bilo v četrtek, 11.5.2023 polfinalno  državno tekmovanje v namiznem tenisu. Šolska ekipa se je uvrstila na odlično 3.mesto in le za las zgrešila uvrstitev v finale med najboljše 4 šole v Sloveniji .Za šolsko ekipo so igrali VITA KOCJANČIČ,LUKA BLAŽEK ČAČIĆ,ŽAN LUKA KOTNIK BAŠA IN SOFIJA ŽUŽEK.

Na polfinalu sta si finale in uvrstitev med najboljših osem osnovno šolskih igralcev priigrala VITA , bila je odlična druga in LUKA ,ki je bil tretji.

Finale državnega OŠ tekmovanja v namiznem tenisu, ki je bilo četrtek,25.5.2023 na OŠ PETROVČE sta se tako uvrstila VITA KOCJANČIČ in LUKA BLAŽEK ČAČIĆ

VITA žal ni imela najboljšega dne in je zasedla zanjo »skromno« 4 mesto, LUKA ,ki bo še naslednje dve leti igral za OŠ VOJKE ŠMUC pa je bil odličen 5.

ČESTITAMO!