00 386 (0)5 662 11 50 tajnistvo@osvsmuc.si
Select Page

Govorilne ure

 .

Govorilne ure potekajo ob ponedeljkih za razredno in torkih za predmetno stopnjo med 17. in 19. uro.

Govorilne ure za starše učencev od 6. do 9. razreda so med 17.00 in 18.00 namenjene obisku pri razredniku.

 

 
ZAP. ŠT. DAN DATUM RAZREDI
1.

PONEDELJEK

TOREK

10. 10. 2022

11. 10. 2022

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

2.

PONEDELJEK

TOREK

14. 11. 2022

15. 11. 2022

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

3.

PONEDELJEK

TOREK

12. 12. 2022

13. 12. 2022

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

4.

PONEDELJEK

TOREK

9. 1. 2023

10. 1. 2023

1.–3. r. + KORTE

4.–9.r.

5.

PONEDELJEK

TOREK

13. 2. 2023

14. 2. 2023

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

6.

PONEDELJEK

TOREK

13. 3. 2023

14. 3. 2023

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

7.

PONEDELJEK

TOREK

10. 4. 2023

11. 4. 2023

1.–3. r. + KORTE

4.–9. r.

8.

PONEDELJEK

TOREK

8. 5. 2023

9. 5. 2023

1.–3. r. + KORTE

4.–9.r.

 

Termini govorilnih ur v dopoldanskem času

 

RAZREDNA STOPNJA

Zap.št. PRIIMEK IME DAN, URA in PROSTOR V TEDNU, KO SO DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČILNICA -VELJA ZA REDNE GU
2. Argenti Darija poned, 5.šolska ura (12.05-12.50), v tednu GU MATIČNA UČ.
8. Cencič Kristina torek, 4. šolska ura (10.50 – 11.35), Korte-kabinet MATIČNA UČ.
10. Čeh Ticijana petek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55)  
11. Čopar Jon Petek, 4. šolska ura (11.15 – 12.00) ZBORNICA
12. Čosić Čulina Eneja torek, 3. šolska ura MATIČNA UČ.
16. Fabčič Petra torek, 5. šolska ura, v tednu GU, (po telefonu)  
17. Galbiati Pohajač Patrizia OPB – sreda 5, šolska ura 12.05 – 12. 50 zbornica  
20. Hrovatin Ingrid ponedeljek, 4.š.ura (11.15 – 12.00) MATIČNA UČ.
22. Jelić Melita torek, v tednu GU, 4. šolska ura MATIČNA UČ.
23. Jozičić Nataša ponedeljek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55) v tednu GU MATIČNA UČ.
25. Krkoč Umer Barbara ponedeljek, 3. šolska ura (10. 25 – 11. 10) MATIČNA UČ.
26. Kuzelj Tjaša četrtek, 2. šolska ura (9.10-9.55) MATIČNA UČ.
27. Lazar Popit Kaja četrtek, 6. ura (12.55-13.40)  
31. Makuc Barbara četrtek, 2. šolska ura (8. 45- 9.30) MATIČNA UČ.
32. Marić Tina torek, 3. šolska ura (10:25-11:10) MATIČNA UČ.
33. Maršič Andrea torek, 3. š. ura (9.50 – 10.35) – Korte MATIČNA UČ.
34. Mekiš Petra ponedeljek, 3. šolska ura (9:50 – 10:35) – Korte  
35. Mikeln Tomaž sreda, 3. šolska ura (10:25 – 11:10)  
36. Munda Karmen četrtek, 3. šolska ura (10.25 – 11.10) MATIČNA UČ.
39. Paliska Dajana četrtek, 3. šolska ura (10.25-11.00), v tednu GU MATIČNA UČ.
40. Paravan Breda    
42. Perme Urška torek, 1. šolska ura (8.20 – 9.05)  
43. Poles Tanja torek, (v tednu pop. GU) 2.šol. ura ( 9.10 – 9.55) MATIČNA UČ.
44. Pristov Mojca ponedeljek, 2.šolska ura, v tednu GU MATIČNA UČ.
48. Ribič Zrinka torek,  (v tednu pop. GU), 4.šol. ura(11.15-12.00) MATIČNA UČ.
54. Šegec Maruša sreda, 3. šolsko uro ( 10.25 do 11.10) MATIČNA UČ.
55. Škrbina Nives čet, 1. šol. ura (8.20 – 9.05) MATIČNA UČ.
56. Štefančič Renata petek, 3. šol. ura (9.50-10-35 )- Korte  
58. Tomažič Mateja torek, 3. šolska ura (10.25 -11.10) MATIČNA UČ.
61. Uršič Blanka ponedeljek, 3. šolska ura MATIČNA UČ.
62. Vargazon Maja torek, 4. šolska ura (9. 50- 10. 35) – Korte MATIČNA UČ.
64. Vižintin Samanta Torek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55) učilnica 3.c na stari italijanski šoli

 

PREDMETNA STOPNJA

Zap.št. PRIIMEK IME DAN, URA in PROSTOR V TEDNU, KO SO DOPOLDANSKE GOVORILNE URE UČILNICA -VELJA ZA REDNE GU
1. Antolović Seyfert Niki torek, 2 šolska ura v tednu GU, (zbornica) ZBORNICA
3. Avsenak Zobec Maša sreda, 1. šolska ura (8.20 – 9.05) v medioteki Medioteka od 18. do 19. ure
4. Balažic Alenka četrtek, 3. šol. ura (10.25-11.10) v zbornici 19
5. Barič Orjana petek, 2. šolska ura (9.10 – 9 55) 23
6. Burgar Mojca torek, 2. šolska ura 17B
9. Čeh Tatjana torek, 4. š. ura v uč. 14    (11.15 – 12.00) 14
13. Djuranovič Ružič Nika četrtek, 3. šolska ura (10.25 – 11.10) RAČ učilnica
14. Dobrinčič Orbanić Ana torek, 2. šol. ura (8.45 – 9.50), zbornica PŠ (telefonsko) v sredo, 16.11, od 14.00-16.00, tel: 05 662 11 59 
15. Doria Peternel Alenka SREDA, 5.šol. ura, kabinet FIZ KAB. FIZ
18. Grbas Tamara čet. 6. šolska ura 31
19. Gregorič Andreja Urnik A, čet. 4. ura, urnik B, čet. 3. ura, uč.21 21
21. Hrvatin Klarisa petek, 5. ura (12.05-12.50) 22 (BOLNIŠKA)
24. Kozlovič Alenka četrtek, 11.15 -12.00, zbornica  v tednu GU MEDIOTEKA
28. Lenarčič Valentina torek, 3. šol. ura (10.25 – 11.10) kabinet FIZ 29
29. Lipičar Tea petek, 3. šolska ura (10:25 – 11:10)  
30. Lovrič Suzana torek, 1.šol. ura, uč. 22.(na dan rednih GU) 22
37. Nikolič Nada sreda, 4. šolska ura (11.15 – 12.00) 27
38. Novak Gorazd sreda, 3. šolska ura (10.25 – 11.10) ZBORNICA
41. Pastorčič Karin sreda, 11.15 – 12.00 v tednu pop. GU  
45. Protner Deana torek (na dan rednih GU), 5. šol. ura, uč. 18 18
46. Putrič Petra četrtek, 4. šol. ura (11:15-12:00), v tednu GU RAČ učilnica
47. Rajčević Mia Petek, 4.šolska ura ZBORNICA
49. Rojc Kristina    
50. Rožac Jerman Katica torek, 4. šolska ura (11.15 – 12.00) 25
51. Sakelšak Franka petek, 4. šolska ura ( 11.15-12.00) 24
52. Slavec Neva torek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55) 26
53. Stepančič Nik petek, 2. šolska ura (9.10 – 9.55) 2 (1A raz.)
57. Šumanova Aleksandra sreda, 5. šol. ura (10.25 – 11.10) 13
59. Udovič Marko sreda, 4. šolska ura (11.15 do 12.00) 17A
60. Umer Debora sreda, 4. šolska ura (11.15 do 12.00) 16
63. Vatovec Greta sreda, 4. šolska ura (11.15- 12.00) ZBORNICA
65. Zadnik Jože torek,5 .šolska ura (12.05-12.50) ZBORNICA
66. Zadnik Mojca sreda, 3. šolska ura  30
67. Žižek Bojana ponedeljek, 2. šolska ura (9.10-9.55 ) MEDIOTEKA

 

(Skupno 6.117 obiskov, današnjih obiskov 6)