00 386 (0)5 662 11 50 tajnistvo@osvsmuc.si

Interesne dejavnosti

Krožke organiziramo s kulturnega, z družboslovnega, z naravoslovnega,  s športnega, s tehničnega in z drugih področij. Tisti, ki jih organiziramo na šoli in jih izvajajo naši učitelji so za učence brezplačni, plačati je potrebno le material, oglede kulturnih ustanov, izlete… .

Na šoli potekajo tudi dejavnosti, ki jih bodo izvajali klubi in posamezniki – zunanji sodelavci. O programih in ceni storitev se starši dogovarjajo neposredno z izvajalci, saj jim šola le oddaja prostore v najem za izvenšolske dejavnosti.

Predstavitev krožkov in vpis potekata s pomočjo plakatov in obvestil v  začetku septembra.

 

 Interesne dejavnosti od 1. do 5. razreda

DEJAVNOST RAZRED MENTOR PLAN UR
Priprave na tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje 4., 5. B. Uršič 10
LEGO Robotika 2.–6. V. Lenarčič 35
Otroški pevski zbor Šmucki 1. T. Erceg 35
Otroški pevski zbor 3., 4. T. Čeh 70
Likovna delavnica 1. Z. Ribič 35
Likovna delavnica 2. Z. Ribič 35
Ročna dela 4., 5., 6. M. Šegec in sodelavke 25
Šolska skupnost RS 1.–5. S. Vižintin 40
Šah 4.–5. koordinacija M. Jelić in zunanji sodelavec 70
Pravljični krožek 1., 2. r. Anja Devetak 35
Knjižničarski krožek 5. r. Anja Devetak 35
Logika 4., 5. N. Slavec 15
Planinska skupina 1.–6. M. Tomažič 40
Miselne in ustvarjalne igre 5. razred Melita Jelić 35
Dramski krožek 4., 5. P. Galbiati Pohajač 15
Orffova skupina 4., 5., 6. T. Čeh 35
Ukulele 4.–5. r T.Čeh 35
Mini odbojka 1., 2. r. Maja Glavič 35
Gimnastika mlajši dečki A. Marsič 35
Gimnastika 3.–5 r G. Vatovec 35

 

Interesne dejavnosti od 6. do 9. razreda

DEJAVNOST RAZRED MENTOR PLAN UR
Knjižničarski krožek 6.–9. A. Devetak 35
Tekmovanje v znanju logike 6.–9. N. Slavec 15 ur
MEPI 7.–9. M. Tomažič, F. Sakelšak, D. Gobbo, V. Zubin več dni
Priprave na tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje 8., 9. A. Balažic 15
Priprave na tekmovanje v znanju slovenščine za Cankarjevo priznanje 6., 7. D. Protner 8
Priprave na tekmovanje v znanju angleščine 9. M. Podboj 15
Priprave na tekmovanje v znanju angleščine 8. M. Podboj 15
Priprave na tekmovanje Mladina in gore 6.–9. Tomažič 10
Mladinski pevski zbor 6.–9. T. Čeh 70
Orffova skupina 6.–9. T. Čeh 30
Raziskovalna dejavnost 6.–9. O. Barič 45
Okusi Istre 6.–9. K. Rožac Jerman 35 ur
Zdrava šola 6.–9. V. Zubin 30 ur
Rdeči  križ 6.–9. D. Gobbo 35 ur
Gimnastika 6.–9. G Vatovec 35 ur

 

(Skupno 726 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost