00 386 (0)5 662 11 50 tajnistvo@osvsmuc.si
Select Page

Razredna stopnja

Oddelki od 1. do 5. razreda

ODD. RAZREDNIK DRUGI UČITELJI V ODDELKU
1. a Barbara Krkoč Umer DU –  Tina Marić,  ITD – A. Dobrinčič Orbanić, TJA – Petra Fabčič (do vrnitve jo nadomešča Brina Šmon Kučera.)
1. b Ingrid Hrovatin DU – Karmen Munda,  ITD – A. Dobrinčič Orbanić, TJA –  Petra Fabčič (do vrnitve jo nadomešča Brina Šmon Kučera.)
1. c Zrinka Ribič DU – Karmen Munda, ITD – A. Dobrinčič  Orbanić, TJA –  Petra Fabčič (do vrnitve jo nadomešča Brina Šmon Kučera.)
2. a Darija Argenti ITD – T. Čeh, TJA –  Petra Fabčič (do vrnitve jo nadomešča Brina Šmon Kučera.) ŠPO – M. Glavič
2. b Dajana Paliska ITD – T. Čeh, TJA –  Petra Fabčič (do vrnitve jo nadomešča Brina Šmon Kučera.)
2. c Tomaž Mikeln ITD – T. Čeh,  TJA –  Petra Fabčič (do vrnitve jo nadomešča Brina Šmon Kučera.)
3. a Patrizia Galbiati Pohajač ITD – Ticijana Čeh, TJA –  Petra Fabčič (do vrnitve jo nadomešča Brina Šmon Kučera.)
3. b Nataša Jozičić ITD – Ticijana Čeh, TJA –  Petra Fabčič (do vrnitve jo nadomešča Brina Šmon Kučera.)
3. c Tanja Poles ITD – Ticijana Čeh, TJA –  Petra Fabčič (do vrnitve jo nadomešča Brina Šmon Kučera.)
4. a Mojca Pristov ITD – Ticijana Čeh, TJA –  Petra Fabčič (do vrnitve jo nadomešča Brina Šmon Kučera)
4. b Tjaša Kuzelj ITD – Ticijana Čeh, TJA –  Petra Fabčič (do vrnitve jo nadomešča Brina Šmon Kučera)
4. C Blanka Uršič ITD – Ticijana Čeh, TJA – Samanta Vižintin (do vrnitve jo nadomešča Primož Čibej)
4. d Kaja Lazar Popit ITD – Ticijana Čeh, TJA – Samanta Vižintin (do vrnitve jo nadomešča Primož Čibej)
5. a Mateja Tomažič ITD – Ticijana Čeh, , GUM – Tatjana Čeh, TJA – Samanta Vižintin (do vrnitve jo nadomešča Primož Čibej)
5. b Melita Jelić ITD – ________ , GUM – Tatjana Čeh,  TJA – Samanta Vižintin (do vrnitve jo nadomešča Primož Čibej)
5. c Maruša Šegec ITD – Ana Dobrinčič Orbanić, GUM – Tatjana Čeh, TJA – Petra Putrič
Vsi oddelki na RS Jon Čopar ŠPORT – 1 uro tedensko skupaj z učitelji

 

DOPOLNILNI POUK

PREDMET RAZRED UČITELJ
slovenščina, matematika 1. a Barbara  Krkoč Umer
slovenščina, matematika 1. b Ingrid  Hrovatin
slovenščina, matematika 1. c Zrinka Ribič
slovenščina, matematika 2. a D. Argenti
slovenščina, matematika 2. b D. Paliska
slovenščina, matematika 2. c T. Mikeln
slovenščina, matematika 3. a Patrizia Galbiati Pohajač
slovenščina, matematika 3. b Nataša Jozičić
slovenščina, matematika 3. c Tanja Poles
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 4. a Mojca Pristov Fink
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 4. b Tjaša Kuzelj
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 4. c B.Uršič
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 4.d Kaja Lazar
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 5. a M. Tomažič
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 5. b M. Jelić
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 5. c  M. Šegec

 

DODATNI POUK

PREDMET RAZRED UČITELJ
slovenščina, matematika 1. a Barbara Krkoč Umer
slovenščina, matematika 1. b Ingrid Hrovatin
slovenščina, matematika 1. c Zrinka Ribič
slovenščina, matematika 2. a D. Argenti
slovenščina, matematika 2. b D. Paliska
slovenščina, matematika 2. c T. Mikeln
slovenščina, matematika 3. a Patrizia Galbiati Pohajač
slovenščina, matematika 3. b Nataša Jozičić
slovenščina, matematika 3. c Tanja  Poles
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 4. a M. Pristov
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 4. b T. Kuzelj
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 4. c B. Uršič
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 4.d Kaja Lazar Popit
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 5. a M. Tomažič
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 5. b M. Jelić
slovenščina, matematika, družba, naravoslovje in tehnika 5. c M. Šegec

(Skupno 4.113 obiskov, današnjih obiskov 1)