V petek smo, kot je že dolgoletna tradicija, kljub slabemu vremenu izpeljali občinsko prvenstvo v krosu, ki so se ga udeležile vse tri izolske osnovne šole. Tekli smo po letnikih in sicer od najmljaših šestošolcev letnika 2010 do devetošolcev letnika 2007. V vsakem letniku je imelo pravico nastopati po 5 učencev.

Zbrali smo se v San Simonu in odtekli en krog in pol okoli kopališča. Tudi letos smo slavili ekipno zmago, k kateri so prispevali prav vsi naši tekmovalci . Naj omenimo le dobitnike medalj v posameznih kategorijah, podrobne rezultate si pogledate na povezavi.

Letnik 2007

Prva tri mesta so pri dečkih zasedli BENJAMIN LAKOŠELJAC, TAI RUŽNI in  RUDI VALENČIČ , ter pri deklicah drugo mesto za VITO GAZIČ .

Letnik 2008

Tretje mesto za NOVAKA HAJDUKOVIĆ in drugo ter tretje mesto za ENJO BRAJKO MRDJENOVIĆ ter ZARJO JAGODNIK .

Letnik 2009

Zmagovalec je postal GAŠPER MOŽE, tretji VITO RADEŠIČ, tretje mesto tudi za LIJO KOŽELJ.

Letnik 2010

Tretje mesto za Jana Cenciča ter prva tri mesta za naša dekleta LARISO SALIHOVIČ ROJER, JULIJO POTOČNIK in SOFIJO ŽUŽEK.

VSEM TEKMOVALCEM  IN  NJIHOVIM UČITELJEM  ŠPORTA ISKRENO ČESTITAMO!

REZULTATI

.

Videoposnetek  (pripravil Niki Anolović Seyfert)